شقق 86 متر للبيع في ذا جيت تاورز

60 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جزيرة خاصة بالعلمين صف اول علي البحر مفروش

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٨٤٠ جنيه

    ستديو في دور فوق ال30وفيو لاجون مباشره ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣٨٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر ستديو دبل فيو ف دور فوق ال 25 بجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في أبراج ذا جيت العلمين تشطيب كامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90الف للمتر امتلك وحده ف الابراج الايقونيه TheGate

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي-استوديو جاهز للاستلام- لوكيشن لقطة

    Right Direction logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك ستديو لاجون فيو في The Gate 05

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٢٢٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 51م فاخرة في ذا جيت فيو بحري وبأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٠١٬٢٦١ جنيه

    شقة لقطة 84م فيو بحري وبسعر مميزة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٦٨٬٧٥٠ جنيه

    ستوديو مميز 51م بسعر لقطة وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٢٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة 49م بسعر مميز وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز 54م فيو بحري وبأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٧١٬٨٧٥ جنيه

    ستوديو فاخر 71م بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٤٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 81م مميزة فيو بحري وبأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر 54م بسعر لقطة وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 70م فاخرة بمكان مميز وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٤٥٬٨٤٨ جنيه

    ستديو 54م فاخرة بفيو بحري ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٤٨٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٦٢٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة 81م فاخرة بفيو بحري وأفضل مكان في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٨٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بفيو بحري ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٢٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٨٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٨٠٠ جنيه

    شقة 84م لقطة بأفضل مكان وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٦٩٬١٠٩ جنيه

    ستديو 51م فاخرة بفيو بحري بأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 54م فاخر بسعر لقطة وفيو بحري في ذا جيت

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع