شقق 130 متر للبيع في وصلة دهشور الجنوبية بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 5

187 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو برووف بموقع مميزلاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بالم باركس بأقل سعر في الماركت

    Crown Stone Realty logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Palm Parks 90 بالم هيلز تقسيط

    I-Move logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 2غرف للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه متشطبه بالكامل 2غرف للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٢١٬١٣٥ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في بالم باركس

    I-Move logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    حياة هادية بجاردن مشمسة في موقع مميز

    The Polygon logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٣٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة للبيع في بالم باركس 130م متشطبة س.مغري

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالتقسيط للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٠٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا اقساط بالم باركس اكستنشن

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفتين مع جاردن للبيع في بالم باركس

    Ammaier for real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في بالم باركس

    The Way logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بجاردن متشطبه بالكامل للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 2غرف متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦٠٬١٥٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بأحسن فيو للبيع في بالم باركس

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم باركس بجانب سوان ليك وذا كراون

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة بمقدم ٩٨٥ الف، قسط شهري ٤٧ الف، توتال ١١ مليون

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم و اقساط في بالم باركس، بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في بالم باركس

    The Way logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالم باركس , بالم هيلز 130م

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر مميز في بالم باركس اكستنشن

    Zayed Homes logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في بالم باركس

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع