شقق 130 متر للبيع في وصلة دهشور الجنوبية بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 2

187 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس فرصة مميزة لامتلاك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية للبيع في بالم باركس - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣١٣٬٧٧٧ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    Premium Real estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    Vira Real Estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم باركس شقة غرفة واحدة تشطيب كامل استلام فوري

    Buyerside logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩١٠٬٤٥٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    Vira Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بالم باركس شقة كاملة التشطيب

    Master Key logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في بالم باركس

    Buyerside logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Remax Westway logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في بالم بارك

    Vira Real Estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس بالم هيلز

    متصدر

    Premium Real estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩١٠٬٤٥٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم بارك

    Vira Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في بالم باركس – بالم هيلز

    Buyerside logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالمطبخ والتكيفات فى بالم باركس

    The Way logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم باركس بإطلالة مفتوحة وأقل مقدم

    The Polygon logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    متصدر

    Premium Real estate logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    Premium Real estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 90م +جاردن 100م استلام فوري الان

    Bright logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٦٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة-احسن سعر استلام فوري 6 مليون

    متصدر

    The Way logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بسعر مميز في بالم باركس

    Zayed Homes logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م متشطبه فى بالم باركس بمقدم مليون واقساط8س

    متصدر

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع