شقق 120 متر للبيع في شيراتون المطار بالنزهة, صفحة 3

153 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطة في روك يارد بالتقسيط علي 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠١٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكييفات دقيقة من مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكييفات دقيقة من مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكييفات دقيقة من مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات و المطبخ فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في شيراتون متشطبه بالتكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي اعلى ROI في شيراتون استلام قريب

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو كامله التشطيب دبل فيو ف كمبوند الجار

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 103م سوبر لوكس استلام فورى مساكن شيراتون

    Envigo Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٤٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس خلف مستشفى النزهة شيراتون

    Envigo Real Estate logo image

    شارع جاد الحق, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في شيراتون شقه متشطبه بالتكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م استلام فورى متشطبه بمقدم 1.3 مليون

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطبات كامله بالتكيفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالتكفات و المطبخ شيراتون بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٦٬٨٠٠ جنيه

    خصم 40٪ شقة 98م شيراتون استلام قريب إدارة فندقية

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    كمبوند اي شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون خلف النساجون | دور ثالث

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل بالتكفات في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٠٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون الدور الأول في صقر قريش

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون120م أول تشطيب موقع مميز

    Real estate مكه logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون دور ثالث 120م موقع مميز

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحـري جاهزة للمعاينة تشطيب Luxury +ACs والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه الان ف قلب مساكن شيراتون بسعير مميز

    Creative Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٢٥٬١٦١ جنيه

    امتلك شقه ف قلب شيراتون بمقدم 10%

    Creative Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بمقدم 10% ف قلب شيراتون

    Creative Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٠١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري على المفتاح متشطبه تكيفات و مطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٥٬٧٧٣ جنيه/متر مربع