شقق 120 متر للبيع في شيراتون المطار بالنزهة

153 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في إيزولا شيراتون أقل من سعر الشركة

    Aqar Misr logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٩٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن شقة تشطيب superluxe بفيو جاردن + لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٢١٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس صقر قريش شيراتون المطار

    Envigo Real Estate logo image

    شارع صقر قريش, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطبه بتخفيض بالمطبخ و التكييفات في شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • الجار شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Bonyan Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,الجار شيراتون

    1 - 3 غرفة

  • 3

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شيراتون قريبة من فندق راديسون 120 متر

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية بالجار شيراتون متشطب تحت ادارة كونكورد

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٩٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات في شيراتون بخصم

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مكيفة في كمبوند الجار شيراتون علي طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند الجار شيراتون قرب المطار

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • إيزولا شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,شارع الصعقه,ايزولا شيراتون

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات في كمبوند الجار

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بالمطبخ بأقل سعر في شيراتون

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م متشطبة بالكامل في كمبوند الجار شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٧٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل سعر ف كومبوند الجار شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م لقطه بأقل سعر أمام مطار القاهرة بشيراتون

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • اي شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Winvestor Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,كمبوند اي شيراتون

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م سوبر لوكس فى مساكن شيراتون القاهره

    Envigo Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه113م للبيع فى شيراتون متشطبه بالتكييفات والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري على المفتاح متشطبه تكيفات و مطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٣٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بالتكيفات علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    650الف فقط تشطيب كامل بالتكفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • فالور شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Bonyan Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,فالورى

    1 - 3 غرفة

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات برايم فيو بأقل سعر في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار سيتي سنتر الماظا بقلب شيراتون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري بمقدم 1,800,000 جاهزة ع المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمساكن ضباط الماظة شيراتون

    Good Deals logo image

    شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه استلام فوري بالتكيفات والمطبخ في الجار

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كمبوند ستودا شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,ستودا

    2 - 3 غرفة