شقق ٩٠ متر للبيع في شيراتون المطار, صفحة 2

60 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطبات كامله بالتكيفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل بالتكفات في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٠٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه الان ف قلب مساكن شيراتون بسعير مميز

    Creative Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٢٥٬١٦١ جنيه

    امتلك شقه ف قلب شيراتون بمقدم 10%

    Creative Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بمقدم 10% ف قلب شيراتون

    Creative Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٠١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • روك يارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ELBATAL Developments
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,روك يارد

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم640الف ف كمبوند الجار ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 7 سنين بأقل مقدم 10%

    Held Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٣٤٬٧١٦ جنيه

    شقة لقطة بالمطبخ و التكيفات بمقدم 833 الف- شيراتون

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٠٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٣٧٬٤٢٨ جنيه

    باقل مقدم شقة متشطبة ف شيراتون بالتكييفات والمطبخ

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٠٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٩٦٬٢٨٧ جنيه

    بمقدم 669 الف شقة متشطبة ف الجار بالمطبخ+ تكييفات

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري بمقدم460الف كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م تسليم فوري متشطب فـ شيراتون مصر الجديدة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بالمطبخ و التكييفات اطول فترة سداد شيراتون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالمطيخ و التكيفات تقسيط ع 6 سنين

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر او اسكن الان بأقل سعر للمتر بشيراتون+خصم30%

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات+المطبخ بقرب سيتي سنتر الماظة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٩٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكييفات+المطبخ للبيع برايم لوكيشن - الجار

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم لوكيشن - مقدم + اقساط/ الجار

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكييفات+المطبخ للبيع بمقدم 580 الف / اقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالمطبخ+التكيفات بجوار سيتي سنتر الماظة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ و التكيفات للبيع بمقدم 540الف- شيراتون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م بأقل سعر بـRock Yard وبالتقسيط علي 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع