7شقة٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع – شقة أرضي بجاردن بكمبوند روضة زايدروضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع
5شقة٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهجاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيبايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 1 ٧٠ متر مربع ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع
15شقة٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة متشطبة مع التكييفات للبيع بسعر أقل من السوقمتصدربارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 1 ٨٧ متر مربع ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع
8شقة٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع – شقة مميزة بكمبوند روضة زايد – الشيخ زايدروضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
15شقة٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيهللبيع – شقة مميزة بكمبوند روضة زايد – الحي ال12روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثالث ٢٠٢٧6ايليت ويستالسعر عند الإطلاق:٦٬١٥٦٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريالجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايليت ويست2 - 3 غرفة
10شقة٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيهاستوديو استلام فورى متشطب ابراج زيد اعلى فيو زايدبارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 2 ٥٦ متر مربع ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
24شقة٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهستوديو متشطب بالتكييفات ريسيل في زيد ويست ZED WESTأبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة استوديو 1 ٧٤ متر مربع ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول11شقة٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهاستلم قريب شقة في كمبوند كيان بالتقسيط على 6 سنينكيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ٩٠ متر مربع ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع
6شقة٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة ارضي للبيع في حدائق المهندسينحدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٩٠ متر مربع ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع
6شقة٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة ستوديو للبيع في أبراج زيد بالشيخ زايد 56مبارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة استوديو 1 ٥٦ متر مربع ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٧4طابة ويستالسعر عند الإطلاق:٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,تاباه ويست كمبوند3 غرفة
9شقة٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع في كموند روضه زايدروضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٤٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٣٬٣٣٣٬٣٣٣ جنيهستديو 61م للبيع متشطبة كمبوند الكالما بمقدم10%الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة استوديو 1 ٦١ متر مربع ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهامتلك بنتهاوس للبيع في الشيخ زايد بتقسيط 7 سنواتكيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ٩٥ متر مربع ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع
10شقة٥٬٧٩٠٬٥٢٥ جنيهاستوديو متشطب بالكامل للبيع - مع تكييفات في أورابارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة استوديو 1 ٥٦ متر مربع ١٠٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول7شقة٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة متشطبة بقسط 10 سنوات في الشيخ زايد جنب الربوةبارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 3 3 ٤٦ متر مربع ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع