شقق 50 متر للبيع في الشيخ زايد

53 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن اقرب استلام متشطبةبالتكيفات بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز فى الكارما كاى امام زيد ويست

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 147م للبيع بفيو مميز بكمبوند تيراس

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٧ متر مربع

    ٨٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح للبيع في كارميل سوديك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل 150م بأقل سعر بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في الشيخ زايد أبراج ZED West HighRis

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه+حديقة بمقدم 1.1 مليون قسط ع 10سنين

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة داخل كمبوند كامل الخدمات في قلب زايد

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة تسليم قريب في مارفيل بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة بالشيخ زايد | اقساط متساوية ع 10سنوات

    The Way logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة بالشيخ زايد | اقساط متساوية ع 10سنوات

    The Way logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد تقسيط علـى10سنين بمقدم 500 ألف

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند تمايا الشيخ زايد مقدم0% وتقسيط12س

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تراس الشيخ زايد بمقدم 1 مليون واسنلام سنة

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب قي تراس زايد استلام سنة بمقدم 840 ألف

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 50م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 5%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131متر بسعر الطرح من هايد بارك في قلب 6 أكتوبر

    Property  Hills. logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحيرة للبيع فى ايفوار بأقساط على 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في الشيخ زايد جنب الربوة

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك بقسط شهري14 الف بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك بقسط شهري14 الف بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية شقة للبيع بقسط شهري14 الف بفيو مميز

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة