شقق ٩٠ متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 18

7,280 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٩١٨٬٨٧٥ جنيه

    استوديو 47 متر على البحر الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٢٬٨٦١ جنيه

    استوديو بفيو على البحر وحمام السباحة في مشروع Clan

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٦٬٤٩٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨٥٣٬١٦٨ جنيه

    penthouse مساحة 87 متر شايف البحر مع روف مساحتة 77

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٨٤٬١٣٩ جنيه

    استوديو 52 متر partial sea view فى Scandic Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه غرفة نوم Pool view متشطب قسط 6 سنوات

    متصدر

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم في بورت غالب

    Ägypten Immobilien logo image

    بورت غالب, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين في بورت غالب مرسى علم

    Ägypten Immobilien logo image

    بورت غالب, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥١٬٤٤٠ جنيه

    استوديو 56 متر بشاطئ خاص

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 51م تشطيب كامل إطلاله خلفيه

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٣٣٬٠٤٣ جنيه

    احجز وحدتك الان بدون مقدم وتقسيط علي 5سنوات

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٠٠٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو حمام سباحه مقدم يبدا من 10% فقط

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٤٬٣٧٥ جنيه

    1 bedroom pool sea view apartment La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين-أطلاله حمام سباحه-عقد أخضر-تشطيب كامل

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل - Pool فيو -شاطئ خاص للمشروع

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم | بلكونة مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم | أرضي مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين مفروشة | جاهزة للاستلام مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 54 متر تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه نوم تشطيب كامل بالتكييفات - موقع مميز

    متصدر

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 1 نوم بفيو علي ال Pool - متشطب بالكامل

    متصدر

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه على البحر بمقدم 15% على سنتين ونصف

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سكاي بول وبحر - رفاهية بلا حدود في الأحياء

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجونز وشاطئ خاص امتلك وحدتك في أرقى منتجع بالممشي

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة للبيع في أورورا بالاس الغردقة

    Concrete Real Estate logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع