شقق 80 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 39

5,809 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 46م في Blue Crest بموقع هادي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 55 م باطلالة حمام سباحة وتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 60م في موقع مميز قريب من الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٧٩٬٦٠٠ جنيه

    وحدة للبيع بسعر مغري علي الهضبة 58م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في وحدة 75م بغرفتين واطلالة مسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 62 م بعائد مضمون طوال العام

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 62 م وحدات بمساحات مختلفة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 62 م قريب من المارينا والخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    شقة غرفتين باطلالة مميزة علي المدينة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 62 م مع شاطئ خاص وخدمات كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 62 م في عرابيا بموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 62 م في موقع استراتيجي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    احجز استوديو 62 م مع أكوا بارك ومول ضخم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    استديو مناسب للاستثمار الذكي 55م باطلالة مسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    احجز استوديو 62 م باطلالة مساحات خضرا ولاجون مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 62 م تصميم ذكي ومساحات عملية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    احجز استوديو 62 م أفضل سعر وفرصة قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    احجز غرفة 64 م باطلالة شارع رئيسي ومساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦١٩٬٩٨٠ جنيه

    امتلك غرفة 64 م في مبارك 6 بموقع هادئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 64 م بعائد قوي وموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 77 م مع حمام سباحة عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٧٬٢٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 64 م مع جيم وسبا متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 64 م تصميم عصري وراحة كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    احجز غرفة 64 م قريب من المطار وسينزو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٧٬٢٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 64 م في أكثر المناطق هدوءًا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع