شقق 80 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 29

5,809 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م² بتصميم عصري ومساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 77 م² مع جاردن خاص وحمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م² بجوار Old Town وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 80 م² بإطلالة مساحات خضرا ومساحات مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 80 م² بعائد مضمون وإدارة فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م² بإطلالة داخل Red Hills

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 60 م² على بعد دقائق من البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 71 م² في سهل حشيش وهدوء راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 80 م² داخل مجتمع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي في منطقة الكوثر بمقدم 25%

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    قسط على سنتين ونص وامتلك استوديو بفيو مزدوج

    متصدر

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح: موقع متميز في الكوثر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقد اخضر - شاطي خاص - سي فيو - الممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٩٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٩٥٢٬٠٦٧ جنيه

    ستوديو فيو بحر في عرابيا| بشاطئ خاص. ستوريا

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة Pool View سهل حشيش – 10% مقدم

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٦٨٬٠٢٦ جنيه

    شقة غرفة وصالة 78 متر بحديقة خاصة 54 متر pool view

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٤٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 35% امتلك غرفة نوم | تسليم فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٧٤٬٢٥٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح متميز بالقرب من الممشي

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مع إطلالة مسبح معلق | شاطئ خاص

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات في فيراندا

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٤٥٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة على الممشى مباشرة الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣٨٩٬٣٣٧ جنيه

    شقة 57م بموقع مميز بالهضبة خصم 20% واستلام 2026

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 60 متر مربع فمجاويش

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع