شقق 80 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 180

5,786 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٧٤٬٤٨٩ جنيه

    شقة غرفة نوم 69 متر في منتجع لا بيلا - الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري ذكي على ممشى الغردقة – 41 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 32م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين واسعة على الممشى السياحي – 80 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عملية بتصميم عصري في قلب الممشى – 63 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment sea view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م فيو مزدوج بحر وممشى سياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    استوديو 54م² – موقع مميز بسهل حشيش واستثمار آمن

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م بإطلالة مباشرة على الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م بإطلالة مباشرة على المسبح - جراند روك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٨٦٬٧٠٠ جنيه

    استوديو 43م بإطلالة مسبح بموقع مميز بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة غرفة نوم واحدة في قلب إيبيزا

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح في الممشى – 45 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة بموقع حيوي على الممشى – 75 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م غرفتين بتقسيم عملي في جراند روك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم (70 متر) في ذا كوندوز (رأس سوما)

    ROI For Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بموقع مميز على ممشى الغردقة – 75 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٧٤٬٤٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في قلب الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م فرصة استثمارية على الممشى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٨٤٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 65 متر يطل على الاند سكيب فى سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 69م بإطلالة حمام سباحة في الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م بإطلالة بحر خلابة في جراند روك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع