شقق 80 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 133

5,786 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة عالبحر مباشرة بالممشي علي 4 سنوات

    Relax Red Sea logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | منتجع ساندي القديم

    Good Vibe Homes logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة One Bedroom بالممشى بمقدم 15% فقط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 66م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٧٥١٬٧٥٢ جنيه

    اخر ستوديو فيو حمام سباحه| La Gouna resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٩٧١٬٢٦٨ جنيه

    ستوديو واسع للبيع في عرابيا, الغردقة بخصم 20%

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٤٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    استوديو مميز بإطلالة مباشرة على الشارع الرئيسي

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Lagoon Cabana for Sale – Arc of Soma, Soma Bay

    Second Home Real Estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢١٨٬٥٠٠ جنيه

    استوديو 45 م فيو حمام سباحه| Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو واسع باطلالة علي البحر و حمام السباحه

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٧٩٦ جنيه

    Studio apartment pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في بنورما مجاويش – بمقدم 20%!

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom pool view apartment at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٥٬٩٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٤٥٬٣٨٠ جنيه

    أرخص شقة غرفة نوم بسعر استديو وخصم 15%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    1 bedroom apartment for sale at Iconic Resort

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم | إطلالة على الشارع | Trivana Resor

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٤٩٬٢٠٠ جنيه

    مستوى المسبح | غرفة نوم واحدة | 63 م² |

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأرقي موقع في الممشي عالبحر مباشرة ع سنوات

    Relax Red Sea logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment garden view at La Vanda Suites

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سهل حشيش بدون مقدم اقسا لـ6سنوات

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨١٤٬٤٠٠ جنيه

    استديو60م_تشطيب كامل_استلام فورى _تقسيط ع 24شهر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    مستوى المسبح | غرفة نوم واحدة | 63 م² | إطلالة على

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة | إطلالة حمام السباحة

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 51 متر بمقدم 677 الف جنية وقسط على 4 سنوات

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٤٣١ جنيه/متر مربع