شقق 80 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 125

5,786 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    استثمر 64 م² في مشروع بمساحة 10,200م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    حياة صحية متكاملة تبدأ من 64 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65 متر غرفة وصالة على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع في منتجع بشاطئ خاص

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٩٬١٨٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 73 متر فى سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٧٧٬٥٠٠ جنيه

    72م بغرفتين في موقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصاله – إطلالة حمام سباحه – عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٧٬٨٠٠ جنيه

    استثمر 63 م² في موقع استراتيجي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    غرفتين وصالة 76 متر - اكثر مكان خصوصيه بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر يطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧١٢٬١١٨ جنيه

    وحدة 74م² غرفة نوم في Iconic – تصميم عصري ومرافق

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    ستوديو بمقدم 20% وتقسيط اربع سنين بمنتجع متكامل

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٨٧٬٢٠٠ جنيه

    وحدة 56م² غرفة نوم في Iconic – موقع حيوي وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ملاذك المكون من غرفة نوم واحدة مع شرفة واسعة

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تقدر تشتري شقة بمكادي هايتس بسعر و موقع رائع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | مانغروفي ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٢٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | حديقة خاصة | مكادي هايتس

    Good Vibe Homes logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬١٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 61 متر على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٥٦٬٨٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 64 متر - اكتر مكان خصوصيه بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٨٤٬٨٠٠ جنيه

    Red hills فى سهل حشيش بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 68 متر - قلب مدينة الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٣١٬٠٥٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو بحر امامي و حمام سباحه- لافاندا

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 62م بتشطيب سوبر لوكس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬١٧٣٬٦٢٩ جنيه

    غرفة وصالة مساحة 73 متر - قلب الغردقة - مجاويش

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع