شقق 80 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 116

5,786 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٨٥٨٬٧٧٥ جنيه

    شقة تطل علي حمام السباحة للبيع في الممشي السياحي

    Home Hunters EG logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١١٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة 70م غرفة نوم بإطلالة مميزة في إيبيزا باي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٨٩٬٦٢١ جنيه

    شقه 62 متر دور اول مكتمله الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    استوديو 54م بإطلالة ساحرة في فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    وحدة 62م غرفة نوم في موقع استراتيجي بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م غرفة واحدة داخل جراند روك – موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه و صاله 68 متر مع روف خاص 68 متر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    68م فرصة سكن مريح أو استثمار بعائد مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م في جراند روك فرصة استثمار قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٣٣٣ جنيه

    شقة 68م بحديقة خاصة عيش الهدوء وسط الطبيعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 66م في ماجرا – معيشة هادئة وإطلالة ساحرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م غرفة واحدة في جراند روك سعر مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٣١٬١٦٧ جنيه

    شقة 73م بحديقة خاصة عيش الراحة والخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 73م بحديقة خاصة عيش الخصوصية والراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 68م موقع مميز وخدمات متكاملة في قلب مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٤١٬٠٩٦ جنيه

    شقه مكونه من غرفه واحده مع حديقه خاصه بجانب سينزو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٨١٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٢٧٬٨٢٥ جنيه

    استثمر في شاليه 45م بسعر استثماري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 63 في ماجرا – استثمار ذكي بالقرب من الجونه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٤٬٣٣٣ جنيه

    شقة 73م بحديقة داخل منتجع متكامل وخدمات مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 73م بإطلالة مميزة داخل منتجع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 69م بإطلالة مميزة في ماجرا – فرصة استثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٤٢٬٩٥٠ جنيه

    شقة 67م غرفة نوم بإطلالة مميزة داخل ايبيزا-الغردقه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٧٤٬٢٥٠ جنيه

    شقة 57م بغرفة نوم واحدة بإطلالة بحرية مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٤٩٬٣٨٩ جنيه

    امتلك 57م شاليه فيو مسبح بعرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77م بحديقة في سهل حشيش رفاهية وهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع