شقق 70 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 50

4,634 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٣٩٠ جنيه

    استوديو 45 متر فى Marvento Beach Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٦٧٩٬٦٠٠ جنيه

    عيش حياه من الرقي والاستثمار في BULE CREST

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    48 متر استوديو اطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    وحدتك 68م باطلالة جبلية في ايكونك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٣٣٣ جنيه

    46 متر استوديو اطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    45 متر شاليه استثماري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٨٦٬٦٧٢ جنيه

    امتلك وحدة 57م في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 50 متر في الكوثر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٧٬٠٦٥ جنيه

    استمتع بمشهد الغروب من شقة 61م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 70 متر - ترى البحر - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الغردقه في منتجع بشاطئ خاص!!

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    لا يوجد

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود _ شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفة مطله على اللاجون بمقدم 10% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قلب الغردقه(الممشي) بخصم 15% اضافي

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م² بتصميم ذكي واستغلال مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م² مع حمام سباحة وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمساحة 60 م² بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 60 م² بعائد مضمون وسعر مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م² في قلب سهل حشيش الحيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل - Pool فيو - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٤٣٬١٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 63 م² بعائد مضمون وفرصة قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٨٨٨ جنيه

    احجز غرفة 68 م² مع Sky Pool وإطلالة بانورامية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة 68 م² في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اختيار عملي شقة 60 م² في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٧٬٩٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 70 م² بتصميم ذكي واستغلال مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع