شقق 70 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 132

4,635 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش بالكامل في منتجع الأميرة

    Second Home Real Estate logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬٦٤٩٬٩٨١ جنيه

    ستودو جاهز في عرابيا بخصم 10%

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٥٠٠ جنيه

    عرض الشارع من الاستوديو | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦١١٬٢٠٠ جنيه

    1 غرفة نوم–الطابق الثاني–إطلالة على حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 87م | تصميم عصري وإطلالة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٤٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٧٥٠ جنيه

    Studio apartment at Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    New Offer – Storia Del Mare

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    شقه 65م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬١٩٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله سي فيو عقد اخضر بمقدم 520 الف جنيه

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٨٦٬١٢٥ جنيه

    بمقدم 20% امتلك استوديو في La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    استوديو بإطلالة على الجبل | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٨٦٬١٢٥ جنيه

    LA GOUNA RESORT فى طريق الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استديو امام بيست واي_تشطيب كامل_تسليم2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو عالشارع الرئيسي عقد اخضر استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٤١ جنيه

    Studio apartment for sale Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٧١٬١٠٠ جنيه

    امتلك استديو على الممشى بإستلام فوري وتشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز 41م | أصغر مساحة وأعلى عائد

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63متر تشطيب كامل إطلاله ع البحر وحمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع