شقق 120 متر للبيع في أو ويست بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 12

389 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في owest باقل اوفر و بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥١٬٧٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٦٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٣٬٧٥٠ جنيه

    شقه من اوراسكوم بجوار مدينه الانتاج الاعلامي

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة متشطبة في او ويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٤٧ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في او ويست اقساط علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٥٦٬٤٥٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل من سعر الشركه بأقل اقساط

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع استلام فوري متشطب علي فيو مميز

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    صمم منزلك الخاص الان كورنر بفيو لاند اسكيب مفتوح

    Roots Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في o west اكتوبر

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٥١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في أو ويست – شقة غرفتين بأفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٢٢٬٨٥٠ جنيه

    افضل استثمار بشقة بجاردن ٨٤م في اوويست استلام ٢٠٢٧

    Classy Home For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في owest باقل اوفر و بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين كامله التشطيب مباشره على لاندسكيب-9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بتقسيط 9 سنين - استلام قريب !

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في او ويست اوراسكوم برايم لوكيشن.

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في او ويست اوراسكوم برايم لوكيشن.

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في او ويست اوراسكوم برايم لوكيشن.

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم متشطب بالكامل | O West – Midyard

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون مباشر استلام 2027 اقساط على 4 سنين

    Selective logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ارضى للبيع فى اويست تشطيب كامل

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اوه ويست استلام فوري تقسيط على 9 سنين

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز - داخل كمبوند اويست - اكتوبر

    DMG logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٣٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع كمبوند اويست - اوراسكوم - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٧٬٤٠٩ جنيه/متر مربع