شقق 120 متر للبيع في أو ويست بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 11

392 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في أو ويست أكتوبر استلام قريب بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في أو ويست بمقدم 5% وتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل | 2 نوم برايم لوكيشن للبيع فيو او ويست

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٢٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٨٥٬٢٢٣ جنيه

    شقة للبيع في كور - أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٦٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٥٬٥٥٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقة 120 متر في او ويست بفيو مميز

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو دايركت علي لاند سكيب بالنقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٧١٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقته متشطبه علي 10 سنين في أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة لوكيشن مميز ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٩٥٬٣٤٠ جنيه

    امتلك شقة بقيمة حقيقية بالتقسيط في مشروع Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment 2 Bedrooms for Sale in Owest – Tulwa

    Maskan Consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين لوكشن مميز استلام فوري سعر قديم !!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في owest باقل اوفر و بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك المميزة 2غرفة مقدم5% على 10سنين_ O WEST

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه في كمبوند باقل سعر ف الماركت في 6 اكتوبر

    Impact Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 120 متر في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في Core – O West

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في او ويست موقع مميز واستلام قريب

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٢٠٠ جنيه

    امتلك في تسلا آيلاند اكتوير بمقدم 10% وأطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب مساحه 84 متر في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في OWest – كلوب ريزيدنس

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة ارضي بحديقة في أو ويست – مرحلة كور

    Guides Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٢١٬٣٧٥ جنيه

    سعر مغري لشقة بالتقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام قريب شقه بتفاصيل مميزه جدا بأقل سعر

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري غرفتين فى تولوا اويست بافضل موقع

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٤ جنيه/متر مربع