شقق 130 متر للبيع في مدينة نور, صفحة 2

129 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98م للبيع في مدينة نور TMG Smart Cityاعلي تميز

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 82م للبيع في مدينة نورtmg حجز 2023 قسط 12000

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور باجمالي عقد 2.750 مليون

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور علي 14 سنة بقسط شهري12 الف

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 98 متر فى مدينة نور تقسيط 12سنة وايد فيو

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو جاردن و بحري صريح استلام فوري

    Start Homes Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اجمالي _ استلام فوري _ دور متكرر

    Start Homes Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية للسكن والاستثمار في مدينة نور

    MA Ville logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82م بمدينة نور حجز قديم بمقدم مميز

    MA Ville logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    82م +38 ارضي بجاردن استلام فوري للبيع بمدينة نور

    متصدر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة نور 126 م بالتقسيط علي 12 سنه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينة نور 121 م حجز افتتاح اجمالي2980,000

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 98 متر فى مدينة نور حجز قديم تقسيط 14 س

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة نور 81 م ارضي بحديقه قسط علي 13 س

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    127 م بمدينة نور اجمالي 3200 تقيسيط علي 15 سنه G11

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٤٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 123 متر فى مدينة نور تقسيط 14 سنة مميز

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة نور 119 م دور تاني استلام 4 شهور

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٦٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينة نور 123م علي جاردن بالتقسيط 15 سنة

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تقسيط 14 سنة حجز 2022- مدينه نور

    Golden Vision logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٦٨٬٠٨٠ جنيه

    للبيع في مدينة نور 98 متر فيو وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مدينه سمارت نور طلعت مصطفي 122م

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82 متر فى مدينة نور حجز افتتاح تقسيط 15

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 123م للبيع بنور تقسيط 14سنة جاردن فيو دور ثانى

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بتسهيلات علي 13سنوات بمدينه نور 129متر ف

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق شقه فيو عالنهر الاخضر+ برج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع