شقق 130 متر للبيع في مدينة نور

129 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه نور المتميزه 123 متر

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في مدينة نور العاصمة الادارية TMG

    Property Network logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    3

    ٨١ متر مربع

    ٧٨٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 82م بدون اوفر

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 82م حجز ما قبل التعويم

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 82م حجز 2023

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 123م بمدينه نور استلام شهور وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٩٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 123م حجز 2023 اوفر 250 الف

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور حجز 2023 اجمالي عقد 6.7

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور 119 علي 15 سنة بقسط سنوي99

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 98م ع 14 سنة

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور98م ع 13 سنة اوفر مميز لسرعه

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للتمليك بمدينه نور المتميزه الحديثه

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينة نور82م فيووايدجاردن اطول فترت سدد

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٣٬٥٩٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة نور مساحة98متر استلام اخر العام

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٦٤٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر في كمبوند نور متشطب كامل و سمارت

    clear scope logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة في مدينة نور 125م بالتقسيط علي 14 سنة

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف مدينة نور 122ارضي بجاردن 40ع12 سنة

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور123م حجز2023 اوفر270 الف فرص

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور 82 م فيو جاردن اقساط 13 سنه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينة نور 119 م استلام 2026 اوفر مناسب جداا

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٦٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82 متر فى مدينة نور تقسيط 13 سنة متكرر

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة نور دور تاني فيو جاردن قسط 13 سنه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينة نور 119م فيو جاردن مقدم واقساط

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٦٩٬١٨٠ جنيه

    شقه 119متر للبيع في نور حجز 2023 تقسيط لمده 13سنه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق باطلاله ع النهر الاخضر+برج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع