شقق 180 متر للبيع في نيو جيزة, صفحة 4

184 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز 172م للبيع في امبرفيل

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبــيع اقــل من سعر الماركت لسرعه البيع نيو جيزه

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالمطبخ و التكييفات

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات

    The Way logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ب5%مقدم وقسط 10 سنين 175م فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 120 شهر في 75م فيو مفتوح ومميز

    Promax Property Investors logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع (كمبوندنيو جيزة) 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بإطلالة وموقع متميز في نيو جيزة

    The Way logo image

1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأفضل سعر في لا جاردن أمام نيو جيزة

    Blocks logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٣٧١٬٨٩٩ جنيه

    شقة مميزه بحديقه في نيو جيزه New Giza

    The Polygon logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا مطبخ وتكييفات جاسبر وود

    I-Move logo image

1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو موقع مميز سوبر لوكس كينجس رينج نيو جيزه

    I-Move logo image

استوديو

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم مليون وقسط10سنين فى PX بالم هيلز.

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باقل سعر بقلب الشيخ زايد على اطول فتره سداد !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬١٩٨٬٤٩١ جنيه

    شقة فندقية بتشطيب كامل وتراس

    متصدر

    The Polygon logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    106m apartment for sale in new giza

    Tasweeq For Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بحديقة خاصة مفروشة للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

1

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه175م+حديقه بالتقسيط ع 10سنين برايم فيو ولوكيشن

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | أمبرڤيل- نيو جيزه فيو لاندسكيب

    Flag square Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويستريدج | نيو جيزة فيو على الأهرامات

    Flag square Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع