شقق 86 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 44

1,629 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقتك بجوار مدينتي بالمستقبل +أقساط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه برايم لوكيشن مع صبور بمقدم5% بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/للبيع/تاج سيتى/ استلام فورى

    Home Destination logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه استلام فورى دور متكرر فيو لانداسكيب و ليك

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام في تاج سيتي باقل سعر

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري لقطه بجوار AUC بالتجمع قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٥٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو متشطب فى NOLL بالتجمع +بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقة في ديستريكت 5 بمقدم 10% قسط 7 سنوات

    Platinum Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فيو مميز مقدم 5%فقط اقساط 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٣١٬٨٠٩ جنيه

    شقة متشطبة بموقع مميز فى زيد ايست بالتقسيط حتى 10س

    Platinum Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمارك في استوديو جاهز للاستلام في تاج سيتي

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ذا كريست تقسيط حتى 8 سنوات ومقدم 5%

    Platinum Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في ليك بارك - تاج سيتي الدور

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع و اقل سعر للبيع في ريجنتس بارك

    El Kateb Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور علي مساحة صغيره بأقل سعر احنا جبنهالك

    Boundless For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 75م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو في ميفيدا في افضل بارسل متشطب بالتكييفات

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٥٠٠ جنيه

    عاين شقتك علي الطبيعة بجوار الرحاب بمقدم 300 الف

    Adviser Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 230الف فقط وامتلك شقتك بأطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للاستثمار مع لافيستا فىPATIO RIVA

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق استوديو 65م متشطب بلتكييفات الان !!

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استوديو 70م استلام فوري بفيو مميز الان !!

    Bright logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المساحه الي بتدور عليها فالمكان المناسب بـأحسن سعر

    Boundless For Real Estate logo image

1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م للبيع في HYDE PARK بالتجمع بأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    بقسط علي 10 سنين شقة في سولاي بجوار النادي الاهلي

    Adviser Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٥ جنيه/متر مربع