شقق 86 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 2

1,621 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وايت ريزيدنس استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٥٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي الحديقه الرئيسيه أقل تقسيط سعر لونش

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بكمبوند بيجونيا خلف الجامعة الأمريكيه

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب مميز للبيع بوان قطاميه تكمله اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فوري للبيع في Marriott | التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقه بديستركت 5 بمقدم 10% بالتجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر الطرح فيو واجهتين بالقرب من ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 70متر استلام فوري باقل سعر موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٩٬٥٠٠ جنيه

    استديو بحري في تاج ستي بمرحلة مميزة و اقساط مرنة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحري في مرحلة مميزة كلها لاندسكيب بتاج ستي

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • في كوليكتيف

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاديو بجاردن في بالم هيلز للبيع متشطب بافضل سعر

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة استديو بحري بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة | تشطيب كامل | مدخل خاص جاردينيا

    Property Network logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85 متر قطاميه جيت دائرى المعادى استلام فوري

    Homes Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 60م كومبلكس قطاميه جيت بسعر مميز جدا

    Homes Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سافاير جولف ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لامتلاك استديو متشطب سوبر لوكس

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه بسعر لقطه + موقع استثنائي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل - تقسيط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل - تقسيط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى سيتى جيت من ديار القطريه موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بالتجمع في الشويفات خلف واتر واي

    TREX logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة –70مCLEO

    KRE investments logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٩٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة بحديقة في هايد بارك علي السنترال بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اوفر لسرعه البيع zed east

    Gaby's Homes logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن للبيع بالمرحلة الرابعة تشطيبات خاصه

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة