شقق 180 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 46

19,933 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شقه للبيع علي 14 سنه تقسيط في قلب تجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجانب الجامعه الامريكيه مباشره ريسيل

    IRTKAZ logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون 490 الف تعاقد تشطيب Super lux بأميز فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأجمد فيو على Water feature ,تشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه تشطيب كامل بالتكيفات و فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأميز تقسيمه 155م ف ذا ايكون قسط ع10سنين

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام وكاملة التشطيب مع عضوية نادي وأمن

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع متميز في التجمع لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتين فيو لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتين فيو لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتين فيو لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بقسط ع 10 سنين + مقدم 100الف-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٤٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب في الجولدن سكوير فيو Central Park

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم وقسط ع10سنين شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المراسم | تشطيب كامل + تكييفات

    Ninety Two logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن بأقل سعر في التجمع واستلام 2028 - 14 سنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٩٩٬٨٧٠ جنيه

    شقه فاخره في قلب التجمع استلام فوري بتقسيط مرن

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩١٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره أقل سعر في الطرح الجديد تقسيط على 14 سنه

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيو استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٨٤٬٧١١ جنيه

    امتلك شقه فى افضل موقع واقساط حتى 9 شنوات

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند الأمن العام 180م مميزة

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوند الأمن العام, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٦٩٬٨٦٨ جنيه

    ادفع 311الف وامتلك شقتك مع ماونتن فيو قسط 9 سنين

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات امام AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع