شقق 86 متر للبيع في مدينة نصر, صفحة 5

552 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع قي دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 65 متر مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢١٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو65م غرفه حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ريسيل في دجلة لاند مارك في مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م غرفه حمام ريسيبشن مطبخ استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم خاص من الشركة استوديو 49م متشطب بالأجهزة فوري

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه79م غرفتين نصف تشطيب بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢١٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه83م غرفتين حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٩٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو65م غرفه حمام ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 72 متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79 متر في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢١٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 65 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مميز استوديو 65م استلام فورى فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    The Best Deal in Nasr City أفضل صفقة فى مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مميزة دور أرضي في مدينة نصر -الحي السابع

    شارع مساكن زهراء مدينة نصر, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    The Best Deal in Nasr City أفضل صفقة فى مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    The Best Deal in Nasr City أفضل صفقة فى مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوارحي الواحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 71 متر استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف مدينه نصر في دجله لاندمارك استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع