شقق 86 متر للبيع في مدينة نصر, صفحة 4

552 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو65م غرفه حمام ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل واحسن مكان في الزهراء

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م Double View امام فندق JW ماريوت بـ التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٢٬٥٠٠ جنيه

    خصم قوي استديو متشطب بالفرش تقسيط سنة بدون فوائد

    Aqar Misr logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو65م غرفه حمام ريسيبشن استلام فوري م.نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تقسيط فيو واسع بكومباوند دجلة لاند مارك

    A.M CONSULTANT logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل في لاند مارك تشطيب الترا سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل في( دجلة لاند مارك )في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل في لاند مارك فيو لاند سكيب بسعر مميز

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفه ريسيل في ( دجلة لاند مارك )ف مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 65م للبيع فى مدينة نصر بلاندمارك فيو داخلى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م لقطه متشطب بالكامل فى كمبوند لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه بمشروع دجله لاند مارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    The lowest price in Nasr City اقل سعر في مدينه نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    The Best Deal in Nasr City أفضل صفقة فى مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ريسيل في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ريسيل في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ريسيل في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ريسيل في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان فى لاندمارك بقسط شهرى14,500 جنية

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 65 متر متشطب بالكامل بالمطبخ

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فى لاندمارك فقط بمقدم 152,000 جنية مصرى

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٤٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع