شقق 96 متر للبيع بمدينتي, صفحة 26

780 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في b12 طرفيه بسعر مميز

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 82م كمبوند بريفادو موقع مميز استلام فوري دور4

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع في مدينتي B8 موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    باطلالة مفتوحة شقة للبيع82م ناصية حجز قديم NOOR

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٩٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B12 فيو بارك استلام فوري وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B6 فيو جاردن استلام فوري بسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٦٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B7 جاردن خاص فرش كامل استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش في بريفادو مدينتي موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في أميز مواقع مدينتي B12 بأقساط مريحه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو في B7 بتشطيبات فندقيه وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي 96م فيو مفتوح B7 تشطيب خاص

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ تشطيب خاص بالتقسيط مدينتي دور2

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاش بمدينتي وايد جاردن فيو موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيو للبيع في مدينتي استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدينتي موقع مميز استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي موقع مميز وأقساط إلي 2034

    Makka Real Estate logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٣٥٬٩٤٠ جنيه

    استديو مدينتي B8 قسط شهري بسيط واستلام سنة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B6 بجاردن وتقسيط موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٩٨٥٬١٨٠ جنيه

    استديو مدينتي B14 بجاردن وتقسيط 10 سنين

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٤٥٬٨١٠ جنيه

    شقة مدينتي B8 جاردن فيو بالتقسيط فرصة قوية

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٧٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه مضمونه بمدينتي استديو 65م ب b8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لوكيشن مميز مدينتي B7

    East House logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فى مدينتى شقه78م فيو بارك امام ماركت بيت الجملهB12

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه القاهره الجديده كمبوند مدينتي طلعت مصطفي

    Vida Solutions logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى مدينتى شقه 89م فيوشارع خطوات من الاستريب مول B6

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٧٬١٩١ جنيه/متر مربع