شقق 96 متر للبيع بمدينتي, صفحة 22

778 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري 89 متر كاش بحري في B6 غرفتين

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٧٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    حجز قديم امام الخدمات 79م فيو مفتوح فيB14 بالتقسيط

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن باقل اوفر في بريفادو62م بالتقسيط

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 74م بمدينتي للبيع ب b12 النموذج الاكثر طلبا

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي 96م فيو الخدمات مباشرة B7

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى مدينتى 61م مجموعه 88 استلام قريب

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٧٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى 78م مجموعه 87 استلام بعد شهور

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي B11 ارضي طلعت مصطفي بمساحه70م

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالنتقسيط استلام فوري غ فتين موقع متميز مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة107م +حديقة45م للبيع بمدينتي B2 تشطيب فاخر

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 96م b11 تشطيب الترا سوبر لوكس

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حجز قديم امام الخدمات مباشرة 73م بالتقسيط B12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 82م للبيع بمدينتي امام الخدمات فيو جاردن وشارع

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م دبل فيو امام مدينتي بالتقسيط عـ 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢١٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة B8 جاردن استلام فوري فرق سعر ضخم فرصة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بريفادو جاردن فيو استلام فوري موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82م الترا سوبر لوكس بمدينتي B7

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B11 موقع مميز استلام فوري تشطيبات طلعت مصطفي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٨٨٬٦٨٠ جنيه

    شقه 79م علي حديقه كبيرة للبيع بمدينتى

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية للبيع في بريفادو مدينتي بسعر مميز جدا

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 65 متر B7 مدينتى بسعر لقطه - طلعت مصطفى

    Darak Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في مدينتي

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينتي B8-بأقل اجمالي في السوق

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع B11 في مدينتي – 96 متر وجاردن جميل

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ببريفادو مدينتي بفيو بحيرات وسعر لقطة

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع