شقق 70 متر للبيع في مدينتي, صفحة 3

205 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي بسعر لقطه مقدم واقساط b12

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 56م بمدينتى للبيع تقسيط باوفر 400 الف

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بالتقسيط تشطيب فندقي بكمبوند JBD امام مدينتى

    Smart Step logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه مميزه بمدينتي استديو 65م ب b8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي في b7

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالتقسيط في بريفادو استلام فوري

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو بحديقه تشطيبات فندقيه امام الفودكورت

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٨٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 58م بسعر مميز للبيع في مدينتي تشطيب الشركة

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب في مدينتي-استلام فورى

    We are consultancy logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو باقل مقدم استلام فوري ع طريق السويس مباشر

    Falcon for Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو56م للبيع مدينتى تشطيب شركة أستلام فورى

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز استوديو64م بالفرش امام المسجد بكمبوند بريفادو

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٤٤٥ جنيه

    ستوديو 61م للبيع في مدينتي B8 – استلام فوري

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 65م للبيع في مدينتي B8 – اقرب استلام

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار بسعر لقطه في قلب مدينتي B6

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65مللبيع فيبريفادو حجز قديم جاردن وبحيرات

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بريفادو لقطة بسعر مميز بالفرش

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٥٠٢٬٩٩٠ جنيه

    ستوديو في أرقى مراحل مدينتي B8 بمقدم واقساط مريحه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 67م بمدينتى ارضي بحديقه في البي 14 للبيع تقس

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مقدم اقساط61م حجز قديم في بريفادو نارو جاردن

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للمعاينه فيو رائع في سراي بأقساط

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م للبيع في بريفادو ع البحيرات حجز قديم

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو رائع استلام قريب -في سراي ريسيل بأقساط

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام شهور فيو رائع بأقل سعر في سراي

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٥٧م للبيع في مدينتي | القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع