شقق 70 متر للبيع في مدينتي

206 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه للبيع بالفرش ٦٥ متر بمدينتي b7

    Panorama View logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي42م+40حديقهb7تطل علي جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو B8 مدينتي مقدم وأقساط بأقل قسط حتى 2035

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٢٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في مدينتي B10

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B12 ارضي 68م بحديقة 40م اول سكن

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • پريڤادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي,پريڤادو

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو B8 مدينتي استلام فوري وسعر مميز جدا

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي B8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    2

    ٥١ متر مربع

    ٥٩٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 59م غرفتين للبيع في مدينتي بالفرش والاجهزة

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شقتك في المستقبل سيتي - موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط شقة باقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٤٬٣٢٨ جنيه

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم ٢٥٠،٠٠٠بتقسيط علي ١٢ سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار شقه بموقع متميز بالتقسيط ٣٢،٠٠٠شهري

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م تحفه للبيع بالفرش والأجهزه فى مدينتي B7

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه غرفتين للبيع بالتقسيط ف مدينتي B12

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بجاردن خاصه فى مدينتى b11 لقطه

    A 2 Z Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمدينتي في b12 بالفرش و الاجهزه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو B6 مدينتي بسعر مميز واستلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه في بريفادو 65متر فيو بحيرات

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى مدينتى شقه68م اول سكن استلام فورى امام المسجد

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع ارضي بجاردن في مدينتي مقدم اقساطb12

    MA Ville logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بحديقه 68متر مقدم واقساط

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    ستديو ارضي بجاردن خاص B14 بجوار الخدمات مساحة 67م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينتي في B7 بالفرش والاجهزه

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي باB6 بموقع متميز جدا

    Top Cairo Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بـ بريفادو 65م ع بحيرة مباشرا لقطه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع