شقق 60 متر للبيع في مدينتي, صفحة 2

71 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة للبيع في مدينتي – أرضي بجاردن

    Deals Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى مدينتى b6 موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو فى مدينتى بسعر تجارى متشطب فى B6

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 51م للبيع في B8 مدينتي امام النادي مباشره

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    2

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في B8 - مدينتي - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمدينتي b8 بسعر مناسب

    Panorama View logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي بسعر لقطه مقدم واقساط b12

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 56م بمدينتى للبيع تقسيط باوفر 400 الف

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي في b7

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 58م بسعر مميز للبيع في مدينتي تشطيب الشركة

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب في مدينتي-استلام فورى

    We are consultancy logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو56م للبيع مدينتى تشطيب شركة أستلام فورى

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار بسعر لقطه في قلب مدينتي B6

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للمعاينه فيو رائع في سراي بأقساط

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام شهور فيو رائع بأقل سعر في سراي

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٥٧م للبيع في مدينتي | القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٦٣٬٤٤٠ جنيه

    ستوديو لقطة باقل اجمالي 51م حجز قديمB8 امام النادي

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار او السكن شقة للبيع فى مدينتى B7

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستديو للبيع في بريفادو ارضى بجاردن 40 م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي مساحه 59 متر بسعر تجاري b6

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي B6 موقع مميز سعر لقطه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش والاجهزة فى مدينتى موقع مميز 2 نومB7

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا للبيع في مدينتي ارضي بجاردن طلعت مصطفي

    East House logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٧١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة مفروش ومكيف للبيع في بريفادو مدينتي

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل واميز استديو مفروش ارضي يجاردن للبيع B6

    East House logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة ارضي 58 متر كاش في B6 علي فيو جاردن

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع