شقق 120 متر للبيع في مدينتي, صفحة 41

1,370 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٩٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيو البحيرات مباشرة 84م باقل اوفر في بريفادو تقسيط

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة امام الساوث بارك 98م ارضي بجاردن خاص فيB6 كاش

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية امام الايست هب80م كاش امكانيه تقسيط B12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل اوفر109 بجوار الخدمات بالتقسيطB10

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة علي فيو وايد جاردن 82م تشطيبات خاصة كاش في B7

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 74م فيو علي السنترال بارك B12 بالتقسيط

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٠٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٧٥٬٠٦٠ جنيه

    للبيع شقة 108م بحديقة 55م مدينتى بتسهيلات متشطبة

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 109م للبيع في مدينتي b14 عقد قديم و اوفر لقطه

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٥٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م للبيع في مدينتي b7 فيو وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥١٧٬٧٤٠ جنيه

    شقة B14 جاردن واسعة مقدم مميز خطوات من الخدمات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B15 مفروشة فندقي تشطيبات طلعت مصطفي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – فرصة مميزة B12

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي b15 فيو وايد جاردن صريح

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي Privado | 2 نوم |فيو مفتوح

    Aqarpedia For Resale logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 107م بأوفر تجاري في احدث مراحل مدينتي B14

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    116م بفيو وايد جاردن بسعر مميز بأجمل المراحل B10

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 108م بمقدم تجاري بأحدث مراحل مدينتي B15

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    116م بتشطيب فندقي والمطبخ في اميز لوكيشن في B11

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 78م مفروشة للبيع في مدينتي B12 | موقع مميز

    Experts Real Estate Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو 64م بالفرش والاجهزه جاهز للسكن في B12

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    78م بفيو مباشر للخدمات و جاردن بسعر مميز في B10

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م للبيع كاش بسعر لقطه فى مدينتي B7 دور أرضى

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي في B11 بإطلالة واسعة على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيprivado للبيع فيو بحيرات اقساط علي 13سنه

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل في مدينتي متشطبة usl - جاهزة للسكن

    Catchers investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬١٧٢ جنيه/متر مربع