شقق 120 متر للبيع في مدينتي, صفحة 4

1,350 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فى مدينتى تشطيبات سوبر لوكس

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى مدينتى

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٨٧٬٧٩٠ جنيه

    استوديو مفروش للبيع استلام فوري فيو لاندسكيب

    Aqar Misr logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى مدينتى بسعر مميز جدااا تقسيط

    Panorama View logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤١٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 116 م بمدينتي بالفرش والاجهزه اول سكن

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي بالتقسيط علي 6 سنوات

    Elegant Home logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٦٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في مدينتي – كمبوند بريفادو

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للتمليك فى مدينتى b8 سعر مميز جدا

    Panorama View logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م تشطيبات خاصه اول سكن امام المسجد والخدمات

    Dream Homes Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع بمدينتي استديو بجانب الخدمات والمسجد.

    Places Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 107م بارقي مناطق مدينتي بسعر لقطة في B12

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل اطلالة على الاسترب مول 3غرف نوم 2 حمام البى6

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م للبيع في مدينتي ع جاردن فيو-بجوار سباين مول

    Dream Homes Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٦٣٬٥٥٠ جنيه

    شقة B14 مدينتي جاردن فيو + حديقة بأقساط 10 سنوات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٩٦٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 3غرف متشطبه بالكمل للبيع في مدينتي

    Driven Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر سور فـ سور مع كمبوند مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة قريبة من الخدمات بمدينتي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى سراى بجوار مدينتى بالتقسيط على 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي - المرحلة الثانية عشرة (B12)

    Better Estate Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طرفية للبيع في B7 – فيو جاردن مفتوح – تشطيب خا

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 80م للبيع في مدينتي B14 باقل مقدم فيو جاردن

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 89م للبيع في مدينتي B6 طرفيه بحري بسعر مميز

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي B2 فيو وايد جاردن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٧٣١ جنيه

    شقة B15 مدينتي استلام فوري بأقساط 7 سنوات بجوار Ci

    Wealthiest Real Estate management logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي في B11 تشطيب خاص.

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع