شقق 80 متر للبيع في الحي اللاتيني بالعلمين الجديدة

17 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أحسن لوكيشن في الحى اللاتينى بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 69 م ( الحي اللاتينى ) العلمين الجديد

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٢١٬٧٧١ جنيه

    ستديو 69م صف اول على اللاجون فى الحى اللاتينى

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 68م العلمين - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٢٣٬٩٨٦ جنيه

    استديو 69م فى الحى اللاتينى بأقل سعر في الماركت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • لاتين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٢٢٬٠٢٧ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,الحي اللاتيني

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٧٨٬٦٤٢ جنيه

    ستوديو 71م بسعر لقطة وأفضل فيو في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٩٢٬٧٤٩ جنيه

    ستديو فاخر68م بأقل سعر في الحي اللاتيني وبفيو راقي

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤١٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر 69م سعر لقطة وفيو مميز بالحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٧٬٨٤٦ جنيه

    ستديو لقطة 66م بمكان مميز وأقل سعر بالحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٢٠٬٢٥٦ جنيه

    امتلك شقه مميزة71م باقل سعر في الحي اللاتيني لقطه

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٩٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى سى فيو متشطب بالفرش والاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري صف اول علي البحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في العلمين استلم فوري شقتك بفيو بحري صريح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٦٣٬٧٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع - الحى اللاتينى - العلمين

    Next Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 72م الحي اللاتيني (SED)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 71م الحي اللاتيني (City Edge)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٦١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع العلمين (الحي اللاتيني)

    RE/MAX Avalon logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع