شقق للبيع كاش في ذا ادريس ايست, شارع التسعين, صفحة 3

63 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم فوري

    Catchers investment logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل استلام فوري بجوار بالم هيلز

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م تشطيب كامل بفيو مميز في The Address East

    Elshams Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٧٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو كامل علي لاند سكيب للبيع ريسيل- ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة140م متشطبة استلام فوري ريسيل بأقساط-ادريس ايست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة171م للبيع ريسيل تشمل الجراج - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة شاملة الجراج استلام فوري بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع ريسيل بسعل لقطة - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس أمام الكلوب هاوس – إدريس إيست

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري تكمله اقساط كمبوند ادريس ايست

    Merak Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٧١٬٧٤٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ذا ادريس ايست في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 3غرف متشطبه للبيع ريسيل بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري باقل من 9 مليون - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع