شقق للبيع كاش في ذا ادريس ايست, شارع التسعين, صفحة 2

63 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة و استلام فوري | ارضي بحديقة Address East

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا أدريس إيست جاهزة للاستلام

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبه بالكامل فى قلب التجمع الخامس

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 3 شهور في موقع مميز بقسط ل 8 سنين

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن في ادريس بتشطيب خاص وموقع مميز

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى قلب التجمع الخامس

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في ادريس ايست

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٧٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في ادريس ايست

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٥٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من المالك متشطبة فوري ادريس ايست ب 6.2 كاش

    متصدر

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم ٦شهور

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض كاش! شقة متشطبة في أدريس إيست استلام ٦ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل - تسليم ٦ شهور بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة 171 م للبيع في كمبوندالتجمع

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بحديقة فيAddress East القاهرة الجديدة

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م تشطيب كامل باقل سعر في ادريس ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى التجمع بخصم 30%

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم فوري

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري -متشطبة - في قلب التجمع ب 6.3 كاش

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري دابل فيو -تشطيب ممتاز - بالتجمع الخامس

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ متشطبة استلام فوري سور بسور مع بالم هيلز

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز متشطبه بالكامل RTM - في قلب التجمع

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي متشطب بالكامل في كمبوند ذا ادريس ايست

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلاام فوري متشطبه High-end دقايق من ال AUC

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م جاهزة للسكن في قلب التجمع متشطبه بالكامل

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 160م 3 غرف - متشطبة بالكامل - بحري

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع