شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 28

5,975 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس على الجولف فى سيتى جيت ديار القطرية

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه فى سيتي جيت موقع مميز بأفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبالتقسيط للبيع جاهزة فى ديسترك5 التجمع 5

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٤٬٣٥٦ جنيه

    شقه متميزه للبيع ببالم هيلز القاهره الجديده

    I-Zone logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت موقع مميز بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع في موقع مميز ديستركت5 بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في موقع مميز في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3 غرف للبيع بحديقه في ستي جيت القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106 متر متشطبة بالتكيفات بمقدم و اقساط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز فى اى سيتى للبيع بالتقسيط

    Do estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة بالتقسيط على 10 سنين فى التجمع

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٧٤٬٢٤٧ جنيه

    شقة للبيع الطابق الرابع للبيع بالتقسيط 4 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند استر, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز 3 غرف فيو لاجون بتقسيط على 7 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكيفات في DISTRICT5 برايم فيو

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بالتقسيط فى ديستريكت ٥ جاهزة للسكن

    Do estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٢١٬٦٠٠ جنيه

    شقة استلام السنة القادمة فى واتر واى موقع مميز

    Do estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فاخرة نصف تشطيب بالتقسيط علي 5 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بالتقسيط فى المرحلة الجديدة فى المراسم

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصية بانوراما فيو مفتوح مقدم 45% تقسيط مريح التجم

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٥٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 لسعر مغرى جدا

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٢٥٬٤٩٠ جنيه

    شقه كورنر بتشطيب فاخر بإطلاله مزدوجه تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فاخر بموقع لاندسكيب مميز بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع