شقق للبيع في الشيخ زايد بـ 950 ألف جنيه, صفحة 2

325 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نص تشطيب في تيراس بمقدم 500,000

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر لمتر في زايد مقدم 734 الف بسعر 5م كاش

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أمام مطار سفينكس مقدم 325ألف قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+تكيفات قرب هايبر زايد مقدم 800ألف كاش6م

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بالتقسيط ع8سنين بسعر كاش 5,874,000

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بالتقسيط ع8سنين بسعر كاش 5,874,000

    Property Hills... logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بالتقسيط ع8سنين بسعر كاش 5,874,000

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بالتقسيط ع8سنين بسعر كاش 5,874,000

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بالتقسيط ع8سنين بسعر كاش 5,874,000

    Property Hills... logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بالتقسيط ع8سنين بسعر كاش 5,874,000

    Property Hills... logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بالتقسيط ع8سنين بسعر كاش 5,874,000

    Property Hills... logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر لمتر في زايد مقدم 734 الف بسعر 5م كاش

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر لمتر في زايد مقدم 734 الف بسعر 5م كاش

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه امام بيفرلى بالشيخ زايد مقدم 800 ألف/7س-كاش5م

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه امام بيفرلى بالشيخ زايد مقدم 800 ألف/7س-كاش5م

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع