شقق على النيل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 21

890 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة مساحة 62 متر - على الشارع - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٠٣٬٣٦٠ جنيه

    غرفتين وصالة 96 متر - على الشارع - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٢٢٬٥٠٠ جنيه

    غرفة وصالة مساحة 69 متر - ترى حمام السباحه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو50م_تشطيب كامل_مقدم30%_حجاز الرئيسي_عقداخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين- أطلاله حمام سباحه–عقد أخضر–تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة63م_تشطيب كامل_مقدم30%_الحجاز الرئيسي_عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120 ناصيه تشطيب كامل_طريق الحجاز_قسط36شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو تشطيب كامل_طريق الحجاز_قسط 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله -عقد اخضر-تشطيب كامل-قسط 36شهر

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين – تشطيب كامل – عقد أخضر – أقساط 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة أرضي 65م² غرفة نوم مع خصوصية في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١١٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة 70م² غرفة نوم بإطلالة بحر في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٨٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة 104م² غرفتين بإطلالة بحر مباشرة في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م² غرفة نوم بإطلالة شارع في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    استوديو 57م² في IBIZA BAY – تصميم ذكي وإطلالة هادئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو50م_الحجاز الرئيسي_تشطيب كامل_عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة120م_مقدم 30%اقساط حتى36شهر_عقد اخضر_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120 ناصيه تشطيب كامل_طريق الحجاز_قسط36شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٣٢٬٨٠٣ جنيه

    شقة 125م بإطلالة ساحرة على الحدائق والمسابح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    امتلك شقة مع حديقة واسعة في قلب فيراندا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٧٬٧٢٤ جنيه

    فيراندا سهل حشيش شقة مع حديقة للرفاهية والراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧١٬٠٠٧ جنيه

    امتلك شقة 125م مع مسبح وحديقة للاستمتاع الكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    شقة فاخرة مع حديقة في فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٧٢٬٦٨٦ جنيه

    شقة 73م بتصميم عصري ومساحات مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٧٢٬٦٨٦ جنيه

    شقة 73م فاخرة مع إطلالة ساحرة ومرافق مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٥ جنيه/متر مربع