شقق على النيل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 19

890 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    وحدة 62م غرفة نوم في موقع استراتيجي بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١١٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة 70م غرفة نوم بإطلالة مميزة في إيبيزا باي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77م بحديقة في سهل حشيش رفاهية وهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٦٬٣٠٠ جنيه

    شقة 134م غرفتين مساحة واسعة وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 83م في Red Hills موقع مميز وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٣٦٬٨٠٠ جنيه

    92م فرصة سكن هادي أو استثمار بعائد مستقر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    119م بحديقة خاصة عيش رفاهية وخصوصية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٩١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٦٬٣٠٠ جنيه

    شقة 134م مساحة واسعة وإطلالة مفتوحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٣٦٬٨٠٠ جنيه

    92م اختيار مثالي للسكن أو استثمار مستقر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٦٬٣٠٠ جنيه

    شقة 134م غرفتين 2 حمام مساحة مثالية لعيلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧١٬٠٠٧ جنيه

    امتلك 125م بحديقة خاصة في سهل حشيش موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٨٣٬٧٧٥ جنيه

    شقة 125م بحديقة خاصة إطلالة بحر وهدوء كامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٧٢٬٦٨٦ جنيه

    امتلك 73م بحديقة داخل منتجع فيراندا الفاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٣٢٬٨٠٣ جنيه

    125م بحديقة خاصة رفاهية وخصوصية وسط الطبيعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    125م بحديقة خاصة تجربة فيلا داخل منتجع فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين– تشطيب كامل – فيو حمام سباحة – عقد أخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أستديو-عقد اخضر-حمامات سباحه-تقسيط36شهر-تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٩٩٬٧٥٠ جنيه

    غرفتين وصالة 92 متر - 5 سنوات تقسيط

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٢٨٬٣١٢ جنيه

    غرفتين وصالة 83 متر - 23 متر حديقة خاصة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٥٩٬٨٣٠ جنيه

    غرفة وصالة 63 متر - تقسيط 5 سنوات

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٩٧٬٦٢٠ جنيه

    استثمر 96م² في تريفانا بالقرب من أهم وجهات الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٢٣٬٣٥٠ جنيه

    امتلك 77 م² في مشروع يضم مساحات خضراء واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 77 م² داخل مشروع تحيطه الخدمات اليومية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢١٦٬٤٠٠ جنيه

    استثمار من 108م² في واحد من أبرز مشاريع الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٣٦٬٨٠٠ جنيه

    وحدتك 96 م² في منطقة مبارك 6 المنظمة والهادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع