شقق للبيع في هليوبوليس الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 2

80 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بنص الثمن شقة للبيع بجاردن100م (متشطبه)هيليوبليس

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم ٦٤٪ شقة بمساحة ٥٥ م متشطبة تشطيب كامل

    Strive Reality logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم ٦٤٪ شقة ٥٥ م متشطبة تشطيب كامل

    Strive Reality logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 4 غرف بأقل سعر في سوديك استلام فوري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب 3 غرف امام مدينتي فى سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب للبيع بخصم 64% للكاش - تلالة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بجوار New Giza بـ هليوبوليس بقسط15سنة

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح على وايد جاردن متشطبه فى سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن ( تشطيب كامل )تابع مدينة مصر

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 157م متشطبة في موقع مميز بمقدم 2.7م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٧٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( 3غرف ) قسط علي15سنة في القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل للبيع في سوديك إيست

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٣٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع بـ1.4مليون كـاش سور×سور سوديك

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة بأقل مقدم مع سوديك قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالقسط ع 12سنه في هيليوبليس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع ب15 سنه اقساط في كمبوند طلاله

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز امتلك ستوديو متشطب فى نيو هليوبليس

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣١٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في هليوبليس الجديدة

    Catchers investment logo image

    هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تشطيب كامل بخصم 64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري متشطب بالكامل مع MNHD وبأقساط15سنه

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالقسط ع 12سنه في هيليوبليس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع استلام فوري في هيليوبوليس الجديدة

    Catchers investment logo image

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجوار نيو جيزة بهليوبوليس وبمقدم4%فقط

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م متشطبه استلام2027بمقدم1.5Mوقسط10س بسوديك.

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع