شقق للبيع بـ 700 ألف في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 2

231 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٣١٬٥٢٠ جنيه

    شقة 101م علي واجهتين متشطبه ultra modern بفيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فى تاج سيتى شقة للبيع 115م مقدم 550 الف

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة بفيو بحري واجهتين بمقدم 520 الف

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في افضل لوكيشن في الاندلس 1

    Zein for real estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape بالتجمع بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بالم هيلز شقة للبيع متشطبه قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    متصدر

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه التجمع5 قسط كوارتر 680ألف كاش 14م

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه التجمع5 قسط كوارتر 680ألف كاش 14م

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه التجمع5 قسط كوارتر 680ألف كاش 14م

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ميفيدا في التجمع

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع فيلا دوبلكس بسلم داخلي بالنفسج فيلات ٥٠٠ م

    Zein for real estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    التجمع الخامس علي شارع التسعين بين جميع الخدامات ـ

    Zein for real estate logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيه في الرحاب 2 السعر لقطه توشطيب سوبر لوكس

    Zein for real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند ميفيدا

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٤٬٨٠٥ جنيه

    شقه للبيع في النرجس الجديدبمقدم 30%اقساط تصل72 شهر

    Zein for real estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو 95 متر في ميفيدا دور أول

    Zein for real estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو 95 متر في ميفيدا دور أول

    Zein for real estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع قي ماونن فيو اي ستي التجمع متشطبه

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع قي ماونن فيو اي ستي التجمع متشطبه

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    289m Boulevard Mivida apartment 3bedrooms 3baths

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٩٢ جنيه/متر مربع