شقق للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل بـ 2 مليون جنيه, صفحة 11

331 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سراي كروونز – كمباوند سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلووم فيلدز شقة 76م جاهزة موقع مميز نصف تشطيب

    LEVERAGE logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ططوير مصر-بلومفيلز-شقه غرفه1-نصف تشطيب

    Premises logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر استوديو فى مستقبل سيتى استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧١٩٬٤٧٢ جنيه

    شقة جاهزة للسكن نصف تشطيب للبيع في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للسكن اتجاه بحري بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 80m للبيع في كمبوند سراي بالتقسيط علي 12سنه

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بسعر خيالي للكاش ف سراي المستقبل

    متصدر

    Closer logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٢٠ متر في قلب القاهره الجديده بجاردين

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 2نوم 0%مقدم بجوار مدينتي بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمقدم 200K فقط بكمبوند سراي بالتقسيط

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع فيو على لاند سكيب باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الير المستقبل فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن جاهزة للمعاينة بأقل سعر فى المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 280الف امتلك ستوديو برايم لوكيشن امام مدينتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في نيوبوليس (نيو بارك) اقل من سعر السوق

    Feeds logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقل سعر و0%مقدم في لاميرادا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردنز المستقبل سيتي

    Grey Parrot Realty logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في سراي مستقبل سيتي بجوار الشروق

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – Bloomfields Terraces | شقة 125 م بحري

    Realtors logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٨٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في المستقبل سيتي 5%مقدم+قسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٨٧ جنيه/متر مربع