شقق للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل بـ 2 مليون جنيه, صفحة 5

331 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو استلام فوري بموقع مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالسعر القديم في Bloomfields

    متصدر

    Homevise Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ثالث 3 غرف نيو جاردنز نصف تشطيب بحرى

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لُقطة: استوديو بأقل من سعر السوق في سراي |

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع (Resale) في قلب كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع (إعادة بيع) في كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٩٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٧٥ متر بحري ومتشطب بالكامل للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في كمبوند نيوم -مستقبل سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه في سراي مقدم واقساط بافضل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 67م لوكيشن مميز في بلومفيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استدديو للبيع استلام فوري امام مدينتي بسعر ميتفوتش

    Mr .Estates logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في مرحلة Sarai Elan

    Laucienda For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٣٢٥ جنيه

    للبيع شقة في الداون تاون جاهزة للسكن

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للبيع استوديو 80م للبيع في سراي تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ليك سايد بمقدم 2 مليون في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% امتلك ستوديو بجوار مدينتي مباشرة

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣١٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٤٬٢٣٤ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٩٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو بحري بأرخص سعر وافضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بالمستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بإطلالة لاجون للبيع في سراي S2

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٣٬٩٩٨ جنيه

    شقه بموقع مميز اقل من سعر السوق للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو لاندسكيب تكمله اقساط

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Bloomfields مدينة المستقبل 76 متر

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع