شقق للبيع بـ 400 ألف في الجيزة, صفحة 3

107 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٤٠الف توتال ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٤٠الف توتال ١٢ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٤٠الف توتال ١٢ مليون

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٤٠الف توتال ١٢ مليون

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن فورى قرب مول مصر قسط كوارتر 253ألف-كاش5م

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد بمقدم 385 ألف أقساط على 10 سنين

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة ومميزة للإيجار في زيد تاورز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في تيراس زايد بمقدم 380 ألف

    The Way logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة بالشيخ زايد | اقساط متساوية ع 10سنوات

    The Way logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة بالشيخ زايد | اقساط متساوية ع 10سنوات

    The Way logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك أكتوبر مقدم330 ألف قسط على10سنين

    The Way logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد بمقدم 385 ألف أقساط علـى10سنين

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على شارع النزهه دايراكت بقسط ربع سنوى 150 الف

    ازاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه قرب جامعه النيل قسط ع12س أوكاش6.140.000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه قرب جامعه النيل قسط ع12س أوكاش6.140.000

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٬٩٥٢ جنيه/متر مربع