شقق للبيع بـ 350 ألف في الجيزة, صفحة 4

85 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ب او ويست 118م غرفتان ب قسط ربع سنوي 265,000

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٢٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخدمات فندقيه ف قلب زايد بقسط ربع سنوى135الف

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن من ماونتن فيو بمقدم325,000قسط ع12سنه

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بلوكيشن مميز جدا بقسط ربع سنوى 190 الف

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان قسط ربع سنوي 180 الف في الشيخ زايد 147م

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن ع اعلى تبة بزايدقسط ربع سنوى135الف

    متصدر

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى بقسط ربع سنوى250الف فيو الاهرامات

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بقسط ربع سنوي 200 الف في الشيخ زايد 233 متر

    متصدر

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٣٬١١٦ جنيه

    شقتك155م متشطبة بالكامل+جاردن بقسط 113الف ربع سنوي

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن فيو بمقدم325,000 وقسط شهري 43,000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٬٥٤٧ جنيه/متر مربع