شقق للبيع كاش في مصر, صفحة 7

13,087 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم 935 الف بسعر 14م كاش

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٤١٥٬٩٣٢ جنيه

    شقة 3 غرف + ناني للبيع في أو ويست -برايم لوكيشن

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع رشدي 160 م ( علي البحر مباشرة )

    Elira Real estate Experts logo image

    طريق الجيش, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف + ناني للبيع في أو ويست - إستلام 2026

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بمقدم 500الف ف ذا ايكون التجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط دابل فيو في آي سيتي MV iCity

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زايد الجديده بأقل سعر و قسط 10 سنوات

    CBE New Homes logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر برايم فيو في التجمع امام هايد بارك قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز على البحيرة للبيع فى تاج سيتى التجمع

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما ف ارقى احياء الشروق استلام فوري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة في جناكليس شارع مرتضي موقع مميز

    JMG logo image

    شارع مرتضى باشا, باكوس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بالتقسيط علي 15 سنة في R8 العاصمة

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه ع المفتاح , شقه باعلي استثمار في المعادي

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٢٠٧٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175متر مميزه للبيع في b2

    Dream Homes Real Estate logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون و400 كاش بتشطيب كامل على المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 203م سموحه ( انطونيادس سيتي)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كمبوند انطونيادس, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح استلام فوري اقل سعر للمتر

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر برايم فيو في التجمع امام هايد بارك قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 249م مصطفي كامل ( شارع ابوقير)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع تاج سلطان متشطب افضل فيو 146م 3غرف

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٢٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 222م سموحة - شارع الخمسين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم 935 الف بسعر 14م كاش

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة 150م (خطوات من ش مصطفى كامل) .

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة بسعر مناسب، جاهزة للسكن فورًا.

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع