شقق للبيع بـ 800 ألف في مصر, صفحة 8

1,089 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3VIP غرف ماستر بدريسينج ع الواجهه امام المطار

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٣٩٬٦٦٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٩٬٩٢٥ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٤٬٥٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ( 95م - Servic Apartment ) قسط 6 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 269م متشطبة بمقدم 680 الف و اقساط 15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • اب تاون كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ( اول كمبوند سمارت بالشروق ) امام كارفور

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بالتكيفات علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف كمبوند بالينسيا ف قلب الشروق باقل مقدم460الف

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فـ ( اول كمبوند سمارت فى الشروق ) امام كارفور

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت بالسعر القديم فـ قلب الشروق امام كارفور

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • لا مير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 40
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,لا مير ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 138م متشطبة قسط ربع سنوى517ألف أو6.8كاش

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر الطرح فيو واجهتين بالقرب من ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    650الف فقط تشطيب كامل بالتكفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٧٥٬٠٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026 شقة تشطيبsuperluxe بفيو البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • ووتر فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Aly Seif co
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,ووترفرونت

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • الهامبرا واتر فالز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    AKA Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,شلالات الهامبره

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو water feature شقة 3 غرف بحري اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين دايركت امام كارفور مدينه الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بتشطبة USL برايم لوكيشن تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر - خدمة فندقية - فيو أسطوري بـ 800 ألف !

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • ممشى ڤيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ممشى ڤيوز

    3 - 4 غرفة