شقق للبيع بـ 800 ألف في مصر, صفحة 43

1,070 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٧٤٦٬٨٨٠ جنيه

    شقة 96متر للبيع فيو مميز– دجلة لاند مارك مدينة نصر

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٧٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة المالك بمقدم فقط 22% والباقي تقسيط 36شهر

    متصدر

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي الياسمين دور اخير خالصه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الياسمين دور تاني خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الياسمين اول بلكونه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الياسمين اول بلكونه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس دور اول تشطيب سوبر لوكس

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل دور ارضي خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل اول بلكونه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الياسمين خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 90 متر - المعمـورة البلد - فيو البحر

    Jewar Real Estate. logo image

    المعمورة البلد, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن فيو بمقدم325,000 وقسط شهري 43,000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع 90م_120م باللبيني هرم خلف اولاد رجب فوري

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 750 الف في سوديك الشيخ زايد بقسط 8 سنين

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط10سنين ف بالم هيلز بمقدم 400 الف

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأعلى تبة بزايد بالتقسيط 10 سنين بمقدم400 الف

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن بتصميم فيلا ف ماونتن فيو مقدم 400الف

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 50م للتمليك بحدائق الاهرام بوابه 1 اول سكن

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع